Acil Kurye

Acil Kurye Nedir?


Adından da anlaşılacağı gibi hız gerektiren ve çabuk ulaşması gereken postalarınız için bu sistem oluşturulmuştur.En geç 2 saat içerisinde tamamlanması hedeflenir. Hızlı olduğu kadar da ekonomik bir sistemdir. Sizlerden teslim aldığı niteliği ne olursa olsun herhangi bir gönderi şirketimiz garantisi altında gönderi adresine teslimatını gerçekleştirmektedir. Unuttuğunuz evraklarınız mı var ya da yetişmesi gereken paketiniz? Acil Kurye tam size göre.

ACİL MOTO KURYE İHTİYACINIZ MI VAR?  

HEMEN BİZİ ARAYIN EN KISA ZAMANDA TESLİMATINIZ YAPILSIN.

AVRUPA YAKASI: 0212650 81 09 ANADOLU YAKASI: 0216661 5777
Sipariş vermek için direkt hat: 0531282 06 16 (operasyon) arayınız.
Gönderiniz hazırlandığı zaman  Çağrı Merkezi mizi arayarak kurye çağırısında bulunmanız Yeterli. Bulunduğunuz adrese en yakın kuryemiz 30 dakika gelecektir. garanti adrese hızlı ve güvenilir özel araçlarımız ile teslimat yapılır.
NORMAL KURYE
Şehir içi Bir gönderi şeklidir.Varış  süresi 3 saat ile 5 saat içersinde gerçekleşir.

ACİL KURYE (EXPRESS)

Çok acil bir gönderme şeklidir, sadece boyut özel en yanında kurye operasyon tarafından yönlendirilir. çok hızlı teslimata yönlendirilir.teslimat süresi 30 dakika ile uzaklığa göre 60 dk ile sınırlıdır. şehir dışı veya daha uzak bölge dışı yerlere teslim süresi değişebilir. 

ARABALI KURYE

Motorsikletle taşınamayacak ebatlı büyük paket veya hasar görecek paket veya eşyalarınız için özel özel araç gönderilir. paketinizin adresinden alınamıyor hemen kısa sur.  kişi veya firmaya teslimatı yapılır.

UÇAK KARGO

Artık şehir dışına göndereceğiziz için günlerce beklemeyiz, Ç acil durum evrak veya paketleriniz ebatı ne kadar olur olsun. ilk uçakla birlikte en yakın şehire gönderilir. Havalimandaki özel araçlarımızla birlikte teslim edilecek.

EXPRESKURYE şti.

<script data-ad-client="ca-pub-1655868369666831" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

Biz Sizi Arayalım