Uçak Kargo

uçak11
uçak21

uçak31
uçak41

Uçak Kargo Nedir?


Şehir dışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için, uçak kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 48 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, uçak kargo hizmetimizle bu süreyi sizin için 24 saate indiriyoruz.Adresten alım ve adrese teslim ücreti talep etmeden gönderinizi adresinizden alıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. Ayrıca kargonuz teslim edildiğinde, bu bilgiyi kısa mesajla ücretsiz olarak cep telefonunuza iletiyoruz.

  

Express Cargo tekstilden plastiğe, makinelerden uçak parçalarına, konsolide kargolardan elektronik malzemelere kadar çok geniş ürün gruplarını, en hızlı şekilde göndericisinden-alıcısına güvenle ulaştırır. Genel kargolar en büyük ürün grubunu teşkil etmekle birlikte handlingi ve taşınması diğer kargolara göre daha az dokümantasyon ve süreçten oluşur. Nitelik ve nicelik koşullarına bağlı olarak neredeyse bütün filomuzca da taşınabilir.

Yurtiçinde 51 iç hat olmak üzere, tüm dünyada 299 uçuş noktamız bulunmaktadır. Turkish Cargo Amerika’dan OrtaDoğu’ya ve Avrupa’dan Afrika’ya dünyanın neredeyse heryerine yayılmış hizmet ağıyla hizmetinizdedir.

İşi uzmanına bırakın!

Express Cargo, deneyimi, ilgisi ve uzmanlığıyla, küçük paketlerden canlı hayvana, çabuk bozulabilen maddelerden tekstil, değerli eşya, çiçek, deri, yedek parça ve teknolojik ürünlere, her türlü kargonuzu istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaştırır.

Paketleme Tavsiyeleri

Değerli Express Cargo Müşterilerimiz,
Hava kargo taşıma talebleriniz için Türkiye’de ve Yurtdışında ortaklığımızca yetkilendirilmiş acentalarla irtibata geçerek işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Acentaların tam listesine ulaşmak için tıklayınız.

Biz Sizi Arayalım